Jak wszyscy wiemy, rok 2020 ogłoszono Rokiem Świętego Jana Pawła II. Z okazji 100. Rocznicy Urodzin Karola Wojtyły chcemy Państwa zaprosić do udziału w konkursach, wystawach i zabawach związanych tematycznie z postacią naszego Wielkiego Papieża Polaka!

Uczestnicząc w ten sposób razem z nami w obchodach urodzin Jana Pawła II będziemy mogli dowiedzieć się jeszcze więcej o Jego życiu, działalności i spuściźnie.

Święty Jan Paweł II

Na początek zapraszamy do udziału w Internetowej Wystawie Fotografii "Moje spotkanie z Janem Pawłem II" oraz w Konkursie Literackim "Spotkałem(-am) Jana Pawła II w swoim życiu..."."

Zaproszenie do udziału w wystawie "Moje spotkanie z Janem Pawłem II" kierujemy do wszystkich, którzy zechcą udostępnić swoje fotografie (lub ich skany) wykonane podczas różnego rodzaju spotkań i kontaktów z Papieżem Polakiem - więcej szczegółów

Adresatami konkursu literackiego "Spotkałem(-am) Jana Pawła II w swoim życiu..." są wszyscy zainteresowani - dorośli, seniorzy, którzy w formie literackiej przedstawią swoje wspomnienia, wrażenia, refleksje ze spotkania z Janem Pawłem II - więcej szczegółów

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ