Praca nagrodzona - Kinga Mazur, Lublin z dala

Przedstawiamy wyniki oraz program podsumowania XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza oraz poetów awangardy lubelskiej" pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Zapraszamy na Koncert Laureatów XX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza.

Wyniki konkursu plastycznego

Podsumowanie konkursu - PROGRAM:

14 marca 2020r.

• godz. 10.00 - 13.00 - warsztaty plastyczne dla laureatów konkursu: „Różne na świecie kolory...” (MDK "Pod Akacją", ul. Grodzka 11),
  • godz. 14.15 - 15.00 - zwiedzanie Muzeum Historii Miasta Lublina w Bramie Krakowskiej,
  • godz. 15.30 - uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom XIX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza oraz poetów awangardy lubelskiej", wernisaż wystawy pokonkursowej (MDK "Pod Akacją", ul. Grodzka 11),
  • godz. 17.00 - Koncert Laureatów XX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza (Klasztor o.o. Dominikanów, ul. Złota 9),
  • Miejsce wystawy: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", ul. Grodzka 11, Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza, ul. Złota 3.

Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach i podsumowaniu konkursu do 10 marca br.

PATRONAT HONOROWY

Patronat Honorowy Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty - logo