Wykorzystano pracę nagrodzoną: LIDIA RUTKOWSKA 11 lat, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, naucz. Joanna Topolska-Uliasz (papieroryt)

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego GRAFIKA 2019, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, otwarcie wystawy pokonkursowej oraz warsztaty dla Laureatów.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

22 listopada 2019 r. (piątek)

• Godz. 17.00 - uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów, wernisaż wystawy "GRAFIKA 2019" - Galeria "Na Poddaszu" (MDK "Pod Akacją" w Lublinie, ul. Grodzka 11)
    Po wernisażu wieczorne zwiedzanie Lublina.

23 listopada 2019 r. (sobota)

• Godz. 10.00 - 13.00 - Warsztaty dla Laureatów w pracowni Grafiki Warsztatowej: Mała forma graficzna, tłoczenie i druk irysowy (Instytut Sztuk Pięknych na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie, al. Kraśnicka 2b)
  • Wyjazd uczestników z Lublina.

Uwaga!

• Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w finale i warsztatach do 18 listopada br. (tel./faks 81 53 227 40, e-mail: imprezy(małpa)mdk.lublin.pl lub przez  FORMULARZ)
  • Zakwaterowanie w Lubelskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, ul. Dominikańska 5 - koszt noclegu 42 zł od osoby.
  • Koszty podróży, zakwaterowania i wyżywienia uczestników podczas pobytu w Lublinie pokrywają placówki delegujące.

Wyniki (pdf)

rekrutacja20 21 banner 720x250