b_0_165_16777215_00_images_2019-2020_191023-25-450-lat-unii-lubelskiej_191023-unia-lubelska-pl-wystawa-800.jpg

Zapraszamy na wystawy pokonkursowe "NASZE MIASTO, NASZA HISTORIA" z okazji 450 rocznicy podpisania Unii Lubelskiej.

23 i 25 października 2019r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego i fotograficznego, w którym wzięli udział uczestnicy pracowni artystycznych MDK "Pod Akacją":

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody i wyróżnienia - upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Uhonorowani zostali również nauczyciele, pod okiem których dzieci tworzyły swoje prace.

Wyniki

Pomoc w organizacji Konkursu, zakup nagród, poczęstunek - dzięki Radzie Rodziców MDK "Pod Akacją".

Zapraszamy do naszych galerii!

Więcej zdjęć [Fot. Mariusz Stryjecki, Jakub Nastaj]

rekrutacja20 21 banner 720x250