b_0_165_16777215_00_images_2019-2020_190921-inauguracja_190921-inauguracja-plakat-800.jpg

Z żalem pożegnaliśmy lato ale z radością rozpoczęliśmy nowy rok kulturalno-oświatowy 2019/2020 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" podczas imprezy inauguracyjnej, która odbyła się w sobotę 21 września 2019r. w godzinach 11.00 - 13.00 w budynku oraz ogrodzie MDK przy ul. B. Chrobrego 18.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Borowska oraz Anna Starek, Kuba Fryc, Bartek Kępka i Franek Kępka - z Pracowni fotograficznej MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem A. Borowskiej]

W programie znalazły się:

• akcja plastyczna,
  • zabawy cyrkowe,
  • zabawy rekreacyjne,
  • wielkie bańki mydlane,
  • malowanie twarzy,
  • sprawnościowy tor przeszkód,
  • ziemniaczki z ogniska
  • oraz słodka niespodzianka :-)