Letnie Warsztaty Artystyczne w MDK Pod Akacją - banner

Oto zdjęcia z LETNICH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH w MDK "Pod Akacją" w Lublinie:

I turnus: 24 czerwca - 28 czerwca 2019r.

24 czerwca 2019r. (poniedziałek) - zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne, muzyczne, ekologiczne: mały ogrodnik, kino letnie "Pod Akacją", obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6 w Lublinie.

Więcej zdjęć [Fot. Izabela Urban, Michał Pastuszak]

25 czerwca 2019r. (wtorek) - wycieczka do Janowca nad Wisłą, warsztaty edukacyjne, zwiedzanie pałacu, dworu i skansenu, obiad w restauracji "U Marceli" w Janowcu.

Więcej zdjęć [Fot. Mariusz Stryjecki]

26 czerwca 2019r. (środa) - warsztaty: "Ekologiczny stół: zdrowo jemy", warsztaty plastyczne, kino letnie "Pod Akacją", obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6 w Lublinie.

Więcej zdjęć [Fot. Jakub Nastaj]

27 czerwca 2019r. (czwartek) - wycieczka do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasteczka, park linowy, obiad w restauracji Grażyny Watras w Kazimierzu Dolnym.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł]

28 czerwca 2019r. (piątek) - warsztaty taneczne, plastyczne, gra terenowa, zabawy i gry rekreacyjne w ogrodzie, kiełbaski z grilla, warsztaty cyrkowe, obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6 w Lublinie.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł, Jakub Nastaj]

II turnus: 1 lipca - 5 lipca 2019r.

1 lipca 2019r. (poniedziałek) - zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne, muzyczne, ekologiczne: "Mały ogrodnik", kino letnie "Pod Akacją", obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6.

Więcej zdjęć [Fot. Izabela Urban, Michał Pastuszak]

2 lipca 2019r. (wtorek) - wycieczka do Janowca nad Wisłą, warsztaty edukacyjne, zwiedzanie pałacu, dworu, spichlerza i skansenu, obiad w restauracji "U Marceli" w Janowcu.

Więcej zdjęć [Fot. Jakub Nastaj]

3 lipca 2019r. (środa) - warsztaty: "Ekologiczny stół: zdrowo jemy", warsztaty plastyczne, kino letnie "Pod Akacją", obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6.

Więcej zdjęć [Fot. Edyta Madej]

4 lipca 2019r. (czwartek) - wycieczka do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasteczka, park linowy, obiad w restauracji Grażyny Watras w Kazimierzu Dolnym.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł, Anna Borowska]

5 lipca 2019r. (piątek) - warsztaty plastyczne, taneczne, gra terenowa, zabawy i gry rekreacyjne w ogrodzie, kiełbaski z grilla, obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł, Jakub Nastaj]

III turnus: 8 lipca - 12 lipca 2019r.

8 lipca 2019r. (poniedziałek) - zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne, muzyczne, ekologiczne: "Mały ogrodnik", kino letnie "Pod Akacją", obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł, Jakub Nastaj]

9 lipca 2019r. (wtorek) - wycieczka do Janowca nad Wisłą, warsztaty edukacyjne, zwiedzanie pałacu, dworu i skansenu, obiad w restauracji "U Marceli" w Janowcu.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł]

10 lipca 2019r. (środa) - warsztaty: "Ekologiczny stół: zdrowo jemy", warsztaty plastyczne, kino letnie "Pod Akacją", obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Borowska]

11 lipca 2019r. (czwartek) - wycieczka do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasteczka, park linowy, obiad w restauracji Grażyny Watras w Kazimierzu Dolnym.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł, Edyta Madej]

12 lipca 2019r. (piątek) - warsztaty plastyczne, taneczne, gra terenowa, zabawy i gry rekreacyjne w ogrodzie, kiełbaski z grilla, obiad w barze PYSZNA, ul. Rymwida 6.

Więcej zdjęć [Fot. Jakub Nastaj]

ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU!