balans - banner

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYSTĘPÓW

ORGANIZATORZY:

• Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, ul. Grodzka 11, 20-112 Lublin, tel. /fax (81) 532-27-40,
  • Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin

oraz Partner Spotkań: Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

zapraszają na Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem w Lublinie "BALANS", które odbędą się 5 czerwca 2019 r. w Sali Operowej CSK.
W czasie Spotkań zaprezentują się zespoły z całej Polski z liczną reprezentacją środowisk tanecznych województwa lubelskiego.

Pierwsza część wydarzenia będzie miała charakter konkursu. Prezentacje grup tanecznych oceni profesjonalne jury złożone z uznanych osobowości tanecznych.
Na zakończenie Spotkań z Tańcem w Lublinie odbędzie się Koncert Galowy, w trakcie którego swoje choreografie zaprezentują nominowane zespoły oraz wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych. Zespołowi o największych zasługach w promowaniu województwa lubelskiego zostanie wręczona Nagroda Specjalna ufundowana przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

csk - sala operowa

Scena Sali operowej CSK na czas Spotkań stanie się miejscem prezentacji i wymiany doświadczeń młodych miłośników tańca oraz ich instruktorów i choreografów a dla mieszkańców Lubelszczyzny będzie to okazja do podziwiania tanecznych ilustracji na wysokim poziomie. Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem "Balans" będą lubelskim świętem tańca, które dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń i przeżyć artystycznych.

Miejsce: Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Godzina: 10:00-14:00 - Eliminacje Konkursowe
17:00 - Koncert Galowy

ZAPRASZAMY!

REGULAMIN - pdf

REGULAMIN - doc

KARTA ZGŁOSZENIA - pdf

KARTA ZGŁOSZENIA - doc

UWAGA:

Zespoły, które potrzebują Fakturę VAT za opłatę akredytacyjną proszone są o pilne zgłoszenie tego faktu do organizatorów - MDK "Pod Akacją" w Lublinie - drogą e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie 81 5322740.

PATRONAT HONOROWY:

Prezydent Miasta Lublin - logo - patronat marszalek-stawiarski-patronat