b_0_165_16777215_00_images_2018-2019_190407-20-lat-sine-nomine_190407-sine-20-lat-plakat-800.jpg

Parafia Cywilno-Wojskowa pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie i Stowarzyszenie Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie zapraszają na koncert STABAT MATER - 20 lat działaności Zespołu Wokalnego SINE NOMINE.

Niedziela, 7 kwietnia 2019 roku, godz. 19.00
Kościół Garnizonowy - Lublin, Aleje Racławickie 20

WYKONAWCY:

• Zespół Wokalny SINE NOMINE Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
  • Orkiestra Trybunału Koronnego w Lublinie
  • Małgorzata Rodek - sopran
  • Piotr Olech - kontratenor
  • Izabela Urban - dyrygent

prowadzenie koncertu - Dorota Dudek

W programie koncertu utwory a cappella oraz "Stabat Mater" G. B. Pergolesiego.

WSTĘP WOLNY