Praca: © Kornelia Kwaśna

15 marca 2019r. w MDK "Pod Akacją" w Lublinie odbędzie się uroczyste podsumowanie XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i poetów doby staropolskiej" pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

W programie imprezy znajdą się:

• godz. 10.00-13.30 - warsztaty plastyczne dla Laureatów Konkursu,
  • godz. 15.00 - uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom Konkursu, wernisaż wystawy pokonkursowej
    - część artystyczna: poezja śpiewana w wykonaniu uczestników zajęć w MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem p. Michała Pastuszaka.

Cała impreza - warsztaty, podsumowanie oraz wystawa odbędzie się w MDK przy Grodzkiej 11.

ZAPRASZAMY!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

PROGRAM

Nocleg z 14/15 marca  w Lubelskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Dominikańska 5.

Prosimy o potwierdzenie noclegu, udziału w warsztatach i podsumowaniu konkursu do 11 marca br.
pocztą e-mail: imprezy("małpa")mdk.lublin.pl lub telefonicznie: 81 5322740, tel. kom. 532 104 347

PATRONAT HONOROWY:

patronat ko teresa misiuk