b_0_200_16777215_00_images_2017-2018_190413-ddu_190413-charytatywny-plakat-.jpg

Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie zapraszają:

KONCERT CHARYTATYWNY

DAJMY DZIECIOM UŚMIECH

na rzecz Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

13 kwietnia 2019r., godz. 11.00, Dzielnicowy Dom Kultury LSM, ul. K. Wallenroda 4a

W programie koncertu:

• mini recital gościa specjalnego - Łukasza Jemioły
  • prezentacje taneczne i muzyczne zespołów i solistów MDK "Pod Akacją".

Podczas koncertu odbędzie się:

• charytatywna aukcja obrazów profesjonalnych artystów oraz prac plastycznych i fotograficznych uzdolnionych wychowanków MDK,
  • kiermasz zorganizowany przez pracownie plastyczne i kulinarne, na którym będzie można zakupić ozdoby świąteczne oraz wielkanocne wypieki,
  • loteria fantowa,
  • symultana szachowa.

Cały dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Podczas zeszłorocznej imprezy udało nam się zebrać 7600 zł na pompy strzykawkowe! Czy w tym roku uda się zebrać jeszcze więcej?

Zapraszamy!

UWAGA! Prowadzimy zbiórkę darów na aukcję i loterię fantową, które przeprowadzimy podczas Koncertu. Szczegóły tutaj