b_0_200_16777215_00_images_2018-2019_190209-o-puchar-piastow_190209-puchar-piastow-pl-800.jpg

Zapraszamy szachowe dwuosobowe drużyny (dziecko i dorosły lub rodzeństwo) do udziału w Rodzinnym Turnieju Szachowym "O PUCHAR PIASTÓW"!

Turniej odbędzie się 9 lutego (w sobotę) 2019r. w godzinach 10.00 - 14.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie przy ul. B. Chrobrego 18.

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN TURNIEJU:

• ORGANIZATOR: Centrum Edukacji Szachowej MDK "Pod Akacją" w Lublinie
  • CEL: Rozwijanie zainteresowań szachowych dzieci i młodzieży oraz propagowanie aktywnego, rodzinnego spędzania wolnego czasu.
  • TERMIN I MIEJSCE: Turniej odbędzie się 9 lutego (sobota) 2019 r. w godzinach 10.00  do 14.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie przy ul. B. Chrobrego 18.
  • UCZESTNICY: Dziecko do 11 lat + jedna osoba dorosła (lub rodzeństwo).
    SYSTEM: Uzależniony będzie od liczby startujących drużyn (szwajcarski lub kołowy).
  • NAGRODY: Zwycięska drużyna otrzyma Puchar Piastów. Każda drużyna otrzyma również dyplomy  za udział oraz drobny upominek.
  • ZAPISY: Drużyny do turnieju należy zgłaszać osobiście u nauczycielek szachów lub telefonicznie: 570 475 757 lub 606 348 272, do 30 stycznia 2019 r. Przy zgłoszeniu proszę podać skład  (najpierw dziecko, potem druga osoba) oraz nazwę drużyny.
  • INFORMACJE DODATKOWE: W miarę możliwości prosimy o obuwie zamienne.

ZAPRASZAMY!