zostań w domu i zainspiruj się

b_0_165_16777215_00_images_2018-2019_181123-grafika_grafika18-plakat-1000-media.jpg

Podsumowaliśmy XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "GRAFIKA 2018" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

23 listopada 2018r. w MDK "Pod Akacją" w Lublinie, w Galerii "Na Poddaszu" odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu, wręczenie nagród, wyróżnień, upominków, dyplomów i podziękowań oraz wernisaż pokonkursowej wystawy nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych do ekspozycji prac graficznych.

Trofea wręczali: p. Dyrektor MDK "Pod Akacją" Agnieszka Walkiewicz-Puła, p. Agnieszka Adamska-Bednarz z Wydziału Oświaty oraz członkowie Jury - p. Małgorzata Basińska (doradca plastyki i wiedzy o kulturze Urzędu Miasta Lublin) i p. Andrzej Mosio (Zakład Wklęsłodruku i Grafiki Eksperymentalnej, Instytut Sztuk Pięknych, Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie).

Na wszystkich czekał poczęstunek - dzięki Radzie Rodziców MDK "Pod Akacją".

Więcej zdjęć

24 listopada 2018r. w Instytucie Sztuk Pięknych na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie, Al. Kraśnicka 2b Laureaci Konkursu mogli uczestniczyć w Warsztatach "Ukryta przestrzeń" w Zakładzie Wklęsłodruku i Grafiki Eksperymentalnej. Tworzyli projekty na bazie monotypii, które realizowali w linorycie.

Więcej zdjęć

PATRONAT HONOROWY:

prezydent logo 300 Patronat honorowy Lubelski Kurator Oświaty - logo logo patronat marszalek sosnowski 170