MDK "Pod Akacją" zaprasza na wystawę prac malarskich i graficznych "Przemijanie" autorstwa Ewy Jóźwińskiej, Seniorki z Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - wernisaż odbył się 26 październiak 2018r.

Więcej zdjęć  [Fot. © 2018 Anna Borowska]

Pani Ewa Jóźwińska już wielokrotnie prezentowała swoje znakomite prace w galeriach MDK "Pod Akacją" w wystawach zbiorowych, głównie za sprawą Jej uczestnictwa w warsztatach plastycznych dla Seniorów prowadzonych przez p. Agatę Fijewską-Pajdowską (Pracownia malarstwa, rysunku i witrażu).

Tym razem p. Ewa prezentuje indywidualną wystawę swojego malarstwa i grafiki pt. "Przemijanie".

Zapraszamy do Galerii "Pod Akacją" przy Grodzkiej 11.