b_0_165_16777215_00_images_2018-2019_181026-przemijanie-wystawa_181026-przemijanie-plakat-800.jpg

MDK "Pod Akacją" zaprasza na wystawę prac malarskich i graficznych "Przemijanie" autorstwa Ewy Jóźwińskiej, Seniorki z Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wernisaż: 26 października 2018r. (piątek), godz. 17.00, Galeria "Pod Akacją", Grodzka 11.

P. Ewa Jóźwińska jest uczestniczką warsztatów plastycznych prowadzonych przez Agatę Fijewską-Pajdowską, nauczycielkę Pracowni malarstwa, rysunku i witrażu Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.