b_0_165_16777215_00_images_2018-2019_181106-turniej-szachowy_181106-turniej-szachowy-pl800.jpg

Zapraszamy do udziału w Turnieju Szachowym z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości o Puchar Dyrektora MDK "Pod Akacją".

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", ul. Chrobrego 18 (os. Piastowskie LSM)

Termin: 6 listopada 2018r., rozpoczęcie turnieju o godz.17.00 - zakończenie turnieju ok. 19.45.

Cele:

• Uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • Promocja zajęć szachowych w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.
  • Podnoszenie jakości gry przez uczestników turnieju.
  • Wyłonienie zwycięzcy.
  • Pożyteczne spędzenie wolnego czasu w duchu zasad fair play.

Uczestnictwo: w turnieju mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 15 roku życia zgłoszone w podanym terminie.

Rodzice dzieci, które nie uczestniczą w zajęciach MDK przed przystąpieniem do turnieju powinni podpisać dokument RODO dotyczący przetwarzania danych osobowych i rozpowszechniania wizerunku uczestnika turnieju - jest to warunek dopuszczenia do rozgrywek.

Termin zgłoszeń: do 31 października

• drogą e-mail: szachy(znak@)mdk.lublin.pl,
  • telefonicznie: 570 475 757 lub 606 348 272 lub osobiście podczas zajęć,
  • za pomocą  FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Tempo gry: każdy zawodnik będzie miał po 10 minut na partię. Przewidujemy 5 rund.

Inne:

• w czasie turnieju będą obowiązywały zasady przedstawione przez sędziego, w oparciu o przepisy FIDE,
  • dzieci powinny posiadać obuwie na zmianę.

Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem turnieju w celu zweryfikowania listy uczestników.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!