b_0_165_16777215_00_images_2017-2018_180606-barwy-duszy_180606-barwy-duszy-plakat-800.jpg

MDK "Pod Akacją" zaprasza w ramach Lubelskich Dni Seniora 2018 na wystawę prac plastycznych uczestniczek zajęć pod kierunkiem Agaty Fijewskiej-Pajdowskiej, Seniorek z Uniwersytetu III Wieku.

Wernisaż wystawy pt.

"Barwy duszy"

6 VI 2018r. (środa), godz. 17.00, Galeria "Pod Akacją", MDK, Grodzka 11.

[Fot. Anna Borowska]

Autorki prac:

• Bronisława Budzyńska,
  • Halina Hylczuk,
  • Ewa Jóźwińska,
  • Elżbieta Szubiczuk,
  • Halina Tyndorf,
  • Elżbieta Rosiak.

Lubelskie Dni Seniora (4 - 8 czerwca 2018r.) mają na celu upowszechniać aktywność społeczną seniorów - zachęcać do prowadzenia aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy i rozwijania swoich pasji. Seniorzy mogą uczestniczyć w wydarzeniach o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, zdrowotnym, sportowym itp.