24 i 25 maja 2018r. w budynku MDK przy ul. B. Chrobrego 18 oglądaliśmy występy dziecięcych grup teatralnych ze szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego.

Więcej zdjęć z 1 dnia [Fot. Jakub Nastaj]
 Więcej zdjęć z 2 dnia [Fot. Jakub Nastaj]

22 zaprezentowane spektakle oceniało profesjonalne jury w składzie:

• Łukasz Witt-Michałowski - reżyser, aktor teatralny i filmowy,
  • Włodzimierz Kukawski - muzyk, kompozytor,
  • Renata Adamczewska - sekretarz, MDK "Pod Akacją" w Lublinie.

PROTOKÓŁ

Jeden z nagrodzonych spektakli zostanie zaprezentowany podczas KONCERTU LAUREATÓW 51. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej, który odbędzie się 9 czerwca 2018r. o godz. 11.00 w MDK "Pod Akacją" przy ul. B. Chrobrego 18.

Nastąpi również wręczenie dyplomów, nagród i wyróżnień oraz upominków dla laureatów.

Gratulujemy i zapraszamy!

Patronat honorowy: Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk