Przedstawiamy wyniki i zdjęcia z 51. Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, który odbywał się w MDK "Pod Akacją" 22 i 23 maja b.r.

Lista osób nagrodzonych występujących w KONCERCIE LAUREATÓW, który odbędzie się 9 czerwca 2018r. o godz. 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie przy ul. Bolesława Chrobrego 18.

Podczas Koncertu Laureatów Turnieju Poezji Dziecięcej zaprezentowany zostanie również spektakl najwyżej nagrodzony w tegorocznej edycji INSCENIZACJI. Recytatorom i zespołom teatralnym zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Więcej zdjęć [Fot. Edyta Madej]