b_0_200_16777215_00_images_2017-2018_180519-arabeska-coda_180519-wloclawek-coda-plakat.jpg

19 maja 2018r. trzy grupy - "Arabeska Junior", "Arabeska" i "Teatr Tańca Arabeska" brały udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tańca Współczesnego CODA we Włocławku.

Dyplomy za udział Program

„To było dla nas ogromne wyzwanie. Fantastyczne miejsce - Centrum Kultury Browar B, cudowna scena, świetna organizacja i przede wszystkim bardzo wysoki poziom konfrontacji. Tym razem wróciliśmy bez nagród, bo było bardzo ciężko - ale z nowymi doświadczeniami, które - mamy nadzieję - zaprocentują wkrótce”.

Relacja z festiwalu i wywiad z Arabeską Junior:

31 zdjęć:

[Zdjęcia: Alicja Sadowska A.S Photography]