b_0_200_16777215_00_images_2017-2018_180524-25-inscenizacje_insceniz18-pl800.jpg

MDK "Pod Akacją" zaprasza na INSCENIZACJE 2018 - Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Prosimy zapoznać się ze zmianami w programie.

W dniach 24 i 25 maja 2018r. (czwartek i piątek) w budynku MDK przy ul. B. Chrobrego 18 będzie można oglądać występy dziecięcych grup teatralnych ze szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego.

Spektakle oceni profesjonalne jury w składzie:

• Łukasz Witt-Michałowski - reżyser, aktor teatralny i filmowy,
  • Włodzimierz Kukawski - muzyk, kompozytor,
  • Renata Adamczewska - sekretarz, MDK "Pod Akacją" w Lublinie,

Najwyżej ocenione przedstawienie zostanie zaprezentowane podczas KONCERTU LAUREATÓW 51. Turnieju Poezji Dziecięcej - 9 czerwca 2018r., godz. 11.00 (MDK, B. Chrobrego 18).

Zachęcamy do uczestnictwa w przeglądzie w roli widzów wszystkich chętnych - wstęp wolny!

Więcej o przeglądzie w zakładce "Konkursy" >

W programie występów nastąpiły zmiany (życzymy zdrowia aktorowi z Grupy teatralnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie). Prosimy zapoznać się ze zmianami i przybyć możliwie wcześniej na swój występ (miejsc na widowni wystarczy dla wszystkich).

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o kontakt telefoniczny z Pracownią imprez MDK w razie ewentualnych utrudnień.

Program INSCENIZACJI 2018 do pobrania

Patronat honorowy: Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk