b_0_200_16777215_00_images_2017-2018_180528-sine-jagiellonow_180528-sine-jagiellonow-pl.jpg

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu "Wieczory Muzyczne w Kościele Pobrygidkowskim" - "Magiczny Lublin Jagiellonów", który odbędzie się w poniedziałek 28 maja 2018 roku o godz. 19.00 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej w Lublinie (Pobrygidkowski), ul. Narutowicza 6.

Wystąpią:

• Zespół Muzyki Dawnej CAPELLA ALL’ANTICO Zamojskiego Domu Kultury
  • Zespół Wokalny SINE NOMINE Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie pod dyr. Izabeli Urban.

W programie utwory z czasów panowania Dynastii Jagiellonów: sakralna i świecka muzyka instrumentalna, wokalna i wokalno-instrumentalna ze zbiorów polskich i zagranicznych.

Wstęp wolny!

mt_ignore:Apel o pomoc dla Stasia