Moje Boże Narodzenie - plakat

19 grudnia 2014r. w MDK "Pod Akacją" przy Grodzkiej odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego Konkursu Plastycznego i Literackiego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty "Moje Boże Narodzenie".

Autorzy prac nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie oraz nauczyciele, pod opieką których prace powstały otrzymali dyplomy, podziękowania oraz upominki. Pamiątkowe dyplomy otrzymali również artyści, których prace zostały w tym roku zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej.

W programie uroczystości znalazły się:
- Jasełka "Z garstką sianka" w wykonaniu Teatru "Supełki" MDK "Pod Akacją", reżyseria Joanna Franaszczuk-Nowak, muzyka Piotr Tesarowicz, scenografia - zespół,
- wernisaż wystawy pokonkursowej,
- wręczenie nagród, wyróżnień i dyplomów laureatom konkursu plastycznego i literackiego.

Organizatorzy: Wydział ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie i Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" serdecznie dziękują za udział w tegorocznej edycji Konkursu.

Wyniki konkursu literackiego
Wyniki konkursu plastycznego

Zdjęcia [fot. Anna Borowska, Jakub Nastaj]

Na dyplomach i materiałach informacyjnych oraz na stronach www wykorzystano fragment pracy plastycznej wyróżnionej w konkursie "Moje Boże Narodzenie" w 2010 roku autorstwa MAGDALENY CZERNIK z Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie, naucz. Ewa Kołodziejczyk.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu