b_0_165_16777215_00_images_2017-2018_171220-mbn_171220-mbn-plakat-900.jpg

Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie oraz Wydział ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie zapraszają na uroczyste podsumowanie XXVI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego "Moje Boże Narodzenie" pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, które odbędzie się 20 grudnia 2017r. o godzinie 16.00 w MDK „Pod Akacją”, ul. Grodzka 11.

W programie:

• Opłatek
  • Kolędy w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Wokalno-Instrumentalnego MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Katarzyny Mądrej i Izabeli Urban
  • Wernisaż wystawy pokonkursowej prac plastycznych nagrodzonych, wyróżnionych i zakwalifikowanych do ekspozycji
  • Wręczenie nagród, wyróżnień i dyplomów laureatom konkursu plastycznego i literackiego oraz podziękowań dla nauczycieli

Wyniki Konkursu Plastycznego (pdf)

Wyniki Konkursu Literackiego (pdf)

Gratulujemy!

Patronat medialny

gm_ignore:Gość Niedzielny gm_ignore:Niedziela lubelska gm_ignore:Radio PLUS LUBLIN 87 9 FM