W sobotę 30 września zainaugurowaliśmy nowy rok kulturalno-oświatowy w MDK "Pod Akacją". Spotkaliśmy się w ogrodzie MDK przy Chrobrego 18, była zabawa, twórczość plastyczna, śpiewy, chodzenie po linie, sianie i sadzenie roślin w ogródku, pieczenie ziemniaków w ognisku i kiełbaska z grilla, występy wokalne (Zespół wokalny Mikołaja Giszczaka, Studio piosenki "Akacja" Ewy Małeckiej i uczestnicy Zespołu teatralnego Anny Asyngier-Kozieł), malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, Jesienny Turniej Szachowy i wspaniała pogoda.

Więcej zdjęć [Fot. Anna Asyngier-Kozieł, Jakub Nastaj]

Dziękujemy za wspólnie spędzony radosny czas i zapraszamy na zajęcia!

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ