zostań w domu i zainspiruj się

20 lat tańca, pasji, ognistego zapału, przyjaźni, ciężkiej pracy i satysfakcji

9 czerwca 2017r. mieliśmy przyjemność świętować 20. urodziny Zespołu Tanecznego "Arabeska" podczas uroczystego Koncertu Jubileuszowego, który odbył się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Więcej zdjęć >

Na scenie sali widowiskowej mogliśmy oglądać występy wszystkich grup Zespołu, solistki oraz gościnnie absolwentkę "Arabeski" - Aleksandrę Seroczyńską. Choreografią i reżyserią koncertu zajęła się Agnieszka Kepka, nauczycielka prowadząca "Arabeskę", reżyserskiej pomocy udzielał jej Mieczysław Wojtas. Wydarzenie poprowadzili aktorzy Teatru "Panopticum" - Oskar Rybaczek i Emil Janczak. Filmy i wizualizacje towarzyszące koncertowi przygotowali Ewa Barczentewicz i Jakub Nastaj.

Wydarzeniu towarzyszyły wystawy fotograficzne oraz prezentujące rekwizyty, elementy kostiumów i scenografii. Można było poczytać archiwalne wpisy w kronikach Zespołu oraz pooglądać występy zarejestrowane w ciągu minionych 20 lat na wielu scenach Polski.

Przy poczęstunku, pysznym torcie i smakołykach bawiliśmy się do późnych godzin na dyskotece.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Folder imprezy:

Opening Koncertu z udziałem Aleksandry Seroczyńskiej:

Wkrótce więcej filmów.