b_0_165_16777215_0_0_images_2016-2017_170605-dzien-seniora-zytomierz_170605-zytomierz-plakat.jpg

Polski Dziecięcy Teatr Lalek "ModernPol" z Żytomierza na Ukrainie gościł w Lublinie - i w MDK "Pod Akacją"!

ModernPol

Młodzi artyści z Ukrainy przyjechali do Lublina ze spektaklem "Młodzi Polacy z Żytomierza - Lublinowi", który prezentowali w Szkole Podstawowej nr 50, w Amfiteatrze Kościoła oo. Kapucunów na Poczekajce oraz w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Spotkanie pod hasłem "Tylko dla seniorów" odbyło się w naszym budynku przy Chrobrego. Po występach żytomierskich artystów Seniorzy mogli wspónie pomuzykować i mile spędzić czas w MDK.

Grupa z Żytomierza odwiedziła nas już wcześniej - 3 czerwca, podczas Nocy Kultury, kiedy to zwiedzili nasz zabytkowy budynek przy Grodzkiej 11 i pozowali do zdjęć.

Serdecznie dziękujemy za miłe odwiedziny i zapraszamy ponownie "Pod Akację"!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner