zostań w domu i zainspiruj się

Arabeski, piruety i taneczne pas... - wystawa fotografii

"Arabeski, piruety i taneczne pas...” - to tytuł wystawy fotografii autorstwa uczestniczek Pracowni fotograficznej MDK pod kier. Anny Borowskiej: Weroniki Gajek, Mai Górskiej i Idy Starek oraz uczestniczek Zespołu Tanecznego "Arabeska" pod kierunkiem Agnieszki Kępki: Joanny Lipskiej i Alicji Sadowskiej.

Już od 3 czerwca (sobota, Noc Kultury) będzie można oglądać zdjęcia na patio i korytarzach 1 i 2 piętra MDK „Pod Akacją” przy Grodzkiej 11. Tancerki "Arabeski" na fotografiach czarno-białych, kolorowych, w studio, plenerze, pozowanych i spontanicznych prezentują piekno tańca oraz swoje wspaniałe umiejętności. Profesjonalizm wykonania fotografii wieńczy dzieło.

Wystawa będzie towarzyszyć obchodom Jubileuszu 20-lecia Zespołu Tanecznego "Arabeska" 9 czerwca 2017r. (więcej informacji wkrótce).