zostań w domu i zainspiruj się

Julia Jaworska, Lublin, praca nagrodzona

Przedstawiamy wyniki XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Józefa Czechowicza oraz XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do poezji Józefa Czechowicza i wierszy poświęconych Lublinowi" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty:

XXXV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Józefa Czechowicza i wierszy poświeconych Lublinowi - WYNIKI

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ilustracje do poezji Józefa Czechowicza i wierszy poświęconych Lublinowi" - WYNIKI

Recytatorzy nagrodzeni w wojewódzkim konkursie zostali zakwalifikowani do eliminacji XVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego poezji Józefa Czechowicza i wierszy poświęconych Lublinowi, które odbędą się 14 marca 2017r. w MDK "Pod Akacją", Grodzka 11. Następnego dnia, 15 marca w Galerii Malarstwa Polskiego Zamku Lubelskiego odbędzie się KONCERT LAUREATÓW Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego oraz uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i wierszy poświęconych Lublinowi".

PROGRAM 15 MARCA 2017 (środa):

• godz. 10.00 - 10.30 - zwiedzanie Kaplicy Św. Trójcy (Muzeum Lubelskie Zamek , ul. Zamkowa 9, zbiórka uczestników przy szatni)
  • godz. 11.00 - 14.00 - "Kamienie, kamienice..." (tekturowe płaskorzeźby) - warsztaty konstrukcyjno-manualne inspirowane architekturą Starego Miasta w Lublinie (MDK "Pod Akacją", ul. Grodzka 11)
  • godz. 16.00 - KONCERT LAUREATÓW XVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i wierszy poświęconych Lublinow" (Galeria Malarstwa Polskiego na Zamku Lubelskim). Wernisaż wystawy pokonkursowej prac plastycznych.

Miejsca wystawy:

• Muzeum Lubelskie, ul. Zamkowa 9 - prace nagrodzone
  • Galerie Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”, ul. Grodzka 11 – prace wyróżnione i zakwalifikowane do wystawy

Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach do 8 marca br.: