b_0_165_16777215_0_0_images_2016-2017_170215-ddk-czechow_170215-ddk-czechow-plakat-800.jpg

"OBRAZY MOJEGO MIASTA" to konkurs organizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury "Czechów" w Lublinie w trzech kategoriach: fotograficznej, literackiej i filmowej.

W kategorii fotograficznej I nagroda przypadła Oldze Chodorowskiej, II nagroda Oliwii Łateckiej, III Mai Górskiej i równorzędna III - Idzie Starek. Ponadto praca Olgi Chodorowskiej znalazła się na plakacie wystawy pokonkursowej.

Udział w wystawie zdobyły: Roksana Zielińska i Weronika Gajek. Wszystkie Laureatki są uczestniczkami Pracowni fotografii Anny Borowskiej w MDK "Pod Akacją".

Gratulujemy!

Wystawę pokonkursową można oglądać w DDK "Czechów" przy ul. Kiepury 5a do końca lutego br.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner