Ferie zimowe 2017 w MDK Pod Akacją

Zapraszamy chętnych do udziału w akcji "Zima w mieście 2017" w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch terminach:

• I TURNUS od 16 do 20 stycznia,
  • II TURNUS od 23 do 27 stycznia 2017 roku

i odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w budynku przy ul. B. Chrobrego 18 oraz w siedzibie MDK przy ul. Grodzkiej 11.

Uwaga!

Prosimy najpierw dokonać zapisu dziecka i dostarczyć kartę zgłoszenia uczestnika do MDK, a następnie - po potwierdzeniu przyjęcia dziecka na turnus dokonać wpłaty i dostarczyć potwierdzenie wpłaty.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM >

REGULAMIN UCZESTNIKA >

Oferta zajęć kierowana jest do dzieci w wieku 7 - 11 lat, zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.

Zapisy na zajęcia w terminie od 9 do 16 stycznia 2017 roku codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 osobiście w sekretariacie MDK "Pod Akacją" przy ul. Grodzkiej 11.

Karta uczestnika (doc) - I turnus

Karta uczestnika (pdf) - I turnus

Karta uczestnika (doc) - II turnus

Karta uczestnika (pdf) - II turnus

Uwaga:

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale niektóre warsztaty wymagają zakupienia odpowiednich materiałów. Organizator zapewnia uczestnikom zajęć ciepłą herbatę. Udział w wycieczkach, warsztatach i obiady w restauracji są odpłatne.

Opłatę w kwocie 150 zł za turnus prosimy dokonać przelewem na konto:

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", ul. Grodzka 11, 20-112 Lublin
Bank PEKAO S.A. V O/Lublin: 47 1240 1503 1111 0010 0148 3432
z dopiskiem: WPŁATA NA AKCJĘ "ZIMA W MIEŚCIE 2017" wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika, po wcześniejszym osobistym zapisaniu dziecka na listę uczestników i wypełnieniu karty uczestnika.

Potwierdzenie przelewu lub dowód wpłaty prosimy przedstawić osobiście w sekretariacie MDK "Pod Akacją" przy Grodzkiej 11 lub przesłać drogą elektroniczną korzystając z tego FORMULARZA do czwartku 12 stycznia 2017r.

ZAPRASZAMY!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu

mt_ignore:Rekrutacja na rok 2023-24 - banner