Kończymy ten rok 2016 z głowami pełnymi wspaniałych, radosnych wspomnień minionych wydarzeń i z wieloma sukcesami naszych uczestników. Jak wspaniałą mamy młodzież – mogliśmy się przekonać i zaprezentować szerokiej publiczności podczas Koncertu Jubileuszowego, który odbył się na początku grudnia.

Album wszystkich zdjęć (376) - miłego oglądania! Fot. Anna Borowska, Jakub Nastaj

Obchodom Jubileuszu w Teatrze Muzycznym towarzyszyła niezwykła wystawa fotografii, które prezentujemy w zakładce "Galeria" - Jestem w MDK "Pod Akacją", bo...

O Koncercie Jubileuszowym w Lubelskiej TV - oglądaj:

O Koncercie Jubileuszowym w Lubelskiej TV

Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zechcieliście przyjąć nasze zaproszenie na to wydarzenie i dzielić z nami tę radość. Dziękujemy za życzenia i dobre słowa. Życzliwości i uznaniu Państwa, przyjaznych nam instytucji i urzędów dowodzą liczne upominki i nagrody, dyplomy pamiątkowe, medale okolicznościowe. Wszystkie są bardzo cenne dla nas!

Tak jak dotychczas – będziemy nadal starali się ze wszystkich sił, by sprostać każdym oczekiwaniom Państwa, Rodziców, a przede wszystkim naszych Wychowanków.

Zapraszamy do MDK „Pod Akacją”!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu