Już same próby dostarczają wzruszeń i wywołują uśmiech na twarzy, a co dopiero Koncert!

8 grudnia 2016r. nasze zespoły taneczne i teatralne próbowały przed Koncertem Jubileuszowym, tym razem na scenie Teatru Muzycznego w Lublinie. W próbie wzięły udział zespoły taneczne - Gaduły, Arabeska, recytatorzy, teatr Supełki, teatr Drugie Piętro i teatr Panopticum. I wszyscy razem.

Nauczyciele starali się przekazać jak najwięcej ważnych wskazówek i dopracować z dziećmi i młodzieżą program koncertu w warunkach scenicznych. Wszystko wskazuje na to, że będzie pięknie.

To tylko część artystów, którzy zaprezentują się już w poniedziałek na deskach tego teatru w pełnej gali i kostiumach.

Wiecej zdjęć [Fot. Jakub Nastaj]

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu