Dzisiaj obradowało Jury Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Moje Boże Narodzenie". Już niebawem na tej stronie przedstawimy wyniki zarówno części plastycznej jak i literackiej.

Tak wyglądały mniej więcej "obrady" Jury plastycznego w składzie: Małgorzata Basińska, doradca metodyczny plastyki i wiedzy o kulturze Urzędu Miasta Lublin, Anna Mazur - Pracownia Edukacji Plastycznej, Wydział Artystyczny Instytut Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie i Renata Adamczewska - sekretarz Jury, Pracownia imprez MDK "Pod Akacją" w Lublinie.

Uroczyste podsumowanie obydwu konkursów, otwarcie wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz wręczenie upominków i dyplomów odbędzie się 20 grudnia 2016r. o godz. 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją", ul. Grodzka 11.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu