W finale Miejskiego Konkursu Recytatorskiego nasze recytatorki zdobyły pierwsze miejsce, nagrodę publiczności oraz wyróżnienia...

W finale Miejskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie 28 listopada 2016r. nasza recytatorka z Zespołu recytatorskiego MDK pod kierunkiem Moniki Wesołowskiej - Marlena Jonasz zdobyła pierwsze miejsce oraz nagrodę publiczności.

Violetta Słomianowska i Lina Kvateruk otrzymały wyróżnienia.

Natomiast w Jesiennym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Centrum Kultury i Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie dwa wyróżnienia powędrowały do Małgorzaty Kopaczek i Marleny Jonasz.

Gratulujemy i cieszymy się razem z Wami!

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu