Jesienne Nutki 2016

8 listopada 2016 r. w Domu Kultury LSM w Lublinie odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2016". Na scenie zaprezentowało się 36 solistów i 5 zespołów wokalnych ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz placówek wychowania pozaszkolnego województwa lubelskiego. Po przesłuchaniach odbyły się warsztaty wokalne dla uczestników z Aleksandrą Dąbrowską - trenerką i właścicielką Studia wokalnego "GET MIUSIC" z Lublina, Przewodniczącą Jury konkursowego.

Najlepszych wykonawców nagrodzono ZŁOTYMI, SREBRNYMI I BRĄZOWYMI KASZTANAMI.

ZŁOTE KASZTANY zdobyli:

• Gabrysia Łukasik w kategorii klas I - III - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie, naucz. Przemysław Oskroba,
  • Marcelina Makówka w kategorii klas IV - VI - Szkoła Podstawowa nr 1 w Parczewie, naucz. Ewa Kaczmarska,
  • Julia Stolarczyk w kategorii gimnazjów - Łukowski Ośrodek Kultury, naucz. Monika Sołtyszewska,
  • Zespół Wokalny "WIOLINKI" w kategorii kl. I - III - Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Lublinie, naucz. Wojciech Władek,
  • Zespół Wokalny "MAŁA AKACJA” w kategorii kl. IV - VI - Młodzieżowy dom Kultury "Pod Akacją” w Lublinie, naucz. Ewa Małecka.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin oraz Marszałka Województwa Lubelskiego. Na uroczystość wręczenia nagród przybyła p. Halina Dudzińska-Zuchniarz z Lubelskiego Kuratorium Oświaty oraz p. Agnieszka Bednarz z Urzędu Miasta Lublin. Goście wraz z komisją wręczyli nagrody, wyróżnienia i dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu. Po wręczeniu nagród i wyróżnień został odczytany list gratulacyjny od Marszałka Województwa Lubelskiego przez Panią dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" Agnieszkę Walkiewicz-Pułę.

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, współorganizatorem Dom Kultury LSM w Lublinie.

Zdjęcia [fot. Edyta Madej, Anna Borowska]

Piekarnia Kuźmiuk  Restauracja Pyszna

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu