W poniedziałek 10 października 2016r. w Galerii "Pod Akacją" odbył się wernisaż wystawy rysunku Doroty Smalec "Lublin i kropka...."

Uroczystość poprowadziła Edyta Madej a słowo wstępne i powitanie gości w imieniu Dyrekcji MDK należało do Katarzyny Mądrej. Wernisaż uświetnił swym występem gitarzysta z Pracowni nauki gry na gitarze pod kierunkiem Piotra Tesarowicza - Krzysztof Dawidowicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie!

Więcej zdjęć [fot. Jakub Nastaj]

Zapraszamy do odwiedzania Galerii "Pod Akacją", wystawa będzie czynna do końca października.

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu