Dorota Smalec - Lublin i kropka....

Zapraszamy na wernisaż wystawy rysunku Doroty Smalec "Lublin i kropka...."

10 października 2016r. (poniedziałek), godz. 17.00, Galeria "Pod Akacją", MDK, ul. Grodzka 11

Dorota uczestniczy w zajęciach Pracowni malarstwa i rysunku MDK pod kierunkiem Iwonny Jedlińskiej oraz w kursie rysunku architektonicznego na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej prowadzonym przez Pana Jana Niewadę-Wysockiego.

Na wystawie, zaispirowana Lublinem, pokazuje swój własny "punkt" widzenia - od strony architektonicznej i artystycznej, łącząc techniczne myślenie z abstrakcyjnym postrzeganiem świata.

Więcej o Dorocie

Komentarze są wyłączone dla tego artykułu