b_0_165_16777215_00_images_2016-2017_160923-inauguracja_160923-inauguracja-pl.jpg

Zapraszamy na imprezę inaugurującą nowy rok kulturalno-oświatowy w MDK "Pod Akacją" w Lublinie.

23 września 2016r. w godzinach 16.00 - 19.00 w ogródku MDK przy B. Chrobrego 18 odbędą się różnego rodzaju zabawy - będzie roztańczona kolorowa chusta, rozbrykane krowy, zwierzaki z tektury, pomysły ze sznurka, łamigłówki i zgadywanki, olbrzymie bańki mydlane, pląsy i zabawy taneczne oraz zabawa w ogrodnika.

Otwarty Jesienny... - plakat

O 16.30 rozpocznie się Otwarty Jesienny Turniej Szachowy, nie zabraknie też ziemniaków pieczonych w ognisku!

Nauczyciele służyć będą wszelkimi informacjami na temat zajęć i pracowni Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją".

Do zobaczenia!