Drukarnia Wyobraźni 2015

Znamy już wyniki III Ogólnopolskiego Biennale Grafiki Warsztatowej Dzieci i Młodzieży "DRUKARNIA WYOBRAŹNI" Radom 2015.
Z radością informujemy, że wśród tegorocznych laureatów znaleźli się uczniowie z pracowni MDK "Pod Akacją.

Protokół Jury

Laureaci z pracowni malarstwa i grafiki Magdaleny Ciężak:
Nagroda - Aleksandra Przypis
Nominacja do nagrody: Magdalena Sikora
Udział w wystawie: Justyna Frączek, Adrianna Matysek, Karolina Kuraś, Dominika Kierepka

Zdjęcia prac

Laureaci z pracowni grafiki i rysunku Katarzyny Niedźwiadek:
Nagroda - Maciej Wdowiak
Nominacja do nagrody - Małgosia Chyrża
Udział w wystawie: Wiktoria Jóźwik, Natalia Rudnicka, Jagoda Tchurzewska, Marysia Krawczyk, Paweł Cech

Zdjęcia prac

Materiał video