Julia Girej-Maińska, 8 lat - brązowy medal

Z radością informujemy o sukcesie uczestniczki zajęć Pracowni tkaniny artystycznej Natalii Prokopiak-Latosińskiej w 50. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym PENTEL.

Na konkurs nadesłano 14 319 prac z całego świata i 2995 z Polski. Jury wyłoniło 129 prac, w tym pracę Julii Girej-Maińskiej (8 lat), której przyznano brązowy medal.

Organizatorami konkursu są: Pentel Co., Ltd. oraz Biiku Bunka Kyokai (Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki) przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Japonii oraz Ministerstwem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii Japonii, Gazetą Yomiuri Shimbun, Japońską Federacją Projektowania Artystycznego, Japońskim Stowarzyszeniem Edukacji Artystycznej.

Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie w Tokio, w Osace i innych miastach japońskich oraz za granicą.

Gratulujemy!

rekrutacja20 21 banner 720x250