b_0_165_16777215_00_images_2019-2020_200425-roznorodnosc-natury_200425-roznorodnosc-natury-intro2.jpg

XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Świat": pt. "Różnorodność Natury" został rozstrzygnięty! Mamy sukcesy!

Pracownia Malarstwa i Grafiki Magdaleny Ciężak:

• Ewa Trybulec - II NAGRODA (kategoria wiekowa 7-9 lat)
  • Anna Czuryszkiewicz - WYRÓŻNIENIE ( kategoria wiekowa 10-12 lat)
  • Zofia Wybacz - WYRÓŻNIENIE (kategoria wiekowa 10-12 lat)

Pracownia Plastyczna z elementami historii sztuki Kamili Śpiewli-Kasperek:

• Adam Porzuc - WYRÓŻNIENIE (kategoria wiekowa 10-12 lat)

Gratulujemy !

Na konkurs zorganizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie nadesłano 1282 prace z 138 ośrodków oraz 46 zgłoszeń indywidualnych z Polski, Ukrainy, Litwy, Rosji, Kazachstanu i Chin. Komisja przyznała 12 nagród i 28 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych, ponadto do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała 81 prac.

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 25 kwietnia 2020 r. (sobota) o godzinie 12:00 w Dzielnicowym Domu Kultury "Bronowice" w Lublinie, ul. Krańcowa 106.

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ