Z radością informujemy o sukcesie uczestników zajęć z Pracowni tkaniny artystycznej prowadzonej przez p. Natalię Prokopiak-Latosińską w XII Międzynarodowym Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży SILEZIANY 2019.

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu oraz "WSZA" - Wolne Stowarzyszenie Zielonych Artystów.

Tematem tegorocznej edycji była miniatura tkacka 15 x 15 cm.

Laureaci z naszej pracowni:

NAGRODY I STOPNIA:

• Weronika Chodorowska, 13 lat
  • Blanka Stelmasiewicz, 10 lat

KWALIFIKACJE DO WYSTAWY:

• Julia Nóżka, 13 lat
  • Ala Nóżka, 10 lat
  • Julia Girej-Maińska, 8 lat
  • Basia Szymańska, 9 lat

Gratulujemy!

Wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz wręczenie nagród odbędzie się 15 listopada 2019 roku, o godzinie 17.00 w Biurze Promocji Miasta Bytomia (Rynek 7, Bytom).