Nasz Zespół taneczny "Arabeska" pod kierunkiem p. Agnieszki Kępki w maju podbijał sceny w Puławach, Legionowie i Warszawie.

Solistki i solista "Arabeski" uczestniczyli w Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach, który odbył się 18 maja 2019r. i wytańczyli:

• II Miejsce w kat. pow. 13 lat - Wiktor Lewandowski

oraz wyróżnienia w kat. do 13 lat

• Zuzia Fit,
  • Kalinka Kamieniecka,
  • Małgosia Kaliuzhna.

Protokół Jury

Już następnego dnia - 19 maja - "Arabeska" tańczyła na XDance Festiwal w Legionowie!

Oto osiągnięcia:

• I MIEJSCE - Arabeska Junior - kat. show dance 12 - 15 lat
  • I MIEJSCE - Teatr Tańca Arabeska - kat. inne formy taneczne pow. 16 lat
  • II MIEJSCE - Arabeska Classic - kat. inne formy 12 - 15 lat
  • III MIEJSCE - Agata Sus - solo performing art pow. 16 lat
  • V MIEJSCE - Zuzia Fit - solo performing art do 11 lat

Po krótkim "odpoczynku" Zespół wyruszył do stolicy, by po raz kolejny zatańczyć na scenie TEATRU ROMA podczas Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych "SPONTAN" (27 maja 2019r.).

Jak twierdzą "Arabeski" - to ogromne przeżycie móc wystąpić w takim miejscu.

Radość tym większa, że udało się im przywieźć z ROMY cenne nagrody. Znakomite JURY w składzie Anna Jujka, Michał Piróg i Bartosz Figurski przyznało II MIEJSCE w kat. Etiuda Taneczna - Arabesce Classic za choreografię "Szepty", a Młodzieżowe Jury przyznało I MIEJSCE w tej kategorii Teatrowi Tańca Arabeska za choreografię "Prototyp".

Bardzo pięknie zaprezentowała się również w Romie Arabeska Art - brawa dla dziewczyn!

Strona SPONTANU

SPONTAN na FB