Stowarzyszenie Wspierania Kultury Dzielnicy "Czechów" RONDO oraz Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów" w Lublinie organizują każdego roku Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "SEZON" o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Czechów" w Lublinie.

[Fot. Sebastian Piech]

W tegorocznej edycji Przeglądu uczestnicy zajęć w MDK "Pod Akacją" zdobyli:

W kategorii instrumentaliści:

w kategorii zespoły:

• I miejsce - Zespół gitarowy "Milonga" (p. Piotr Tesarowicz)
    Zespół gitarowy "Milonga" wykonał utwór: "Every Breath You Take" z repertuaru Stinga i The Police oraz "Libertango" Astora Piazzolli w aranżacjach p. Piotra Tesarowicza.

oraz w kategorii wokaliści starsi:

GRATULUJEMY!

rekrutacja20 21 banner 720x250