Z radością informujemy o sukcesie w 34. Konkursie Plastycznym "ŚWIAT DZIECKA" organizowanym przez Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu.

Jury przyznało nam dwie nagrody i dwa wyróżnienia:

NAGRODY:

• Olga Starownik, 9 lat
  • Weronika Chodorowska, 13 lat

WYRÓŻNIENIA:

• Judyta Chomicz, 8 lat
  • Zofia Kulik, 9 lat

Gratulujemy!

Wystawę pokonkursową będzie można oglądać od 28 maja do 1 czerwca 2019 r. w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Finisaż wystawy odbędzie się 1 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu.

Laureatki uczestniczą w zajęciach plastycznych prowadzonych przez p. Natalię Prokopiak-Latosińską (Pracownia tkaniny artystycznej oraz Pracownia plastyczna z elementami batiku).

rekrutacja20 21 banner 720x250

Jan Paweł II - QUIZ