Marzec przyniósł wspaniałe nagrody naszym utalentowanym plastykom, którzy wzięli udział w X Ogólnopolskim Biennale Plastycznym "Kot" we Wrocławiu i w 7. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Labirynt wyobraźni" w Dąbrowie Górniczej.

Tegoroczna edycja "Labiryntu wyobraźni" miała temat "Łódź podwodna". Świetnie poradzili sobie z nim nasi uczestnicy - Karolina Mirosław vel Matysiak zdobyła wyróżnienie, a Dawid Wolski - kwalifikację do udziału w wystawie.

Gratulujemy!

29 marca 2019r. odbył się finisaż pokonkursowej wystawy prac plastycznych, które zostały nagrodzone i wyróżnione w X Ogólnopolskim Biennale Plastycznym "KOT" organizowanym przez Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Podczas finisażu wręczono nagrody tegorocznym laureatom - również z MDK "Pod Akacją"!

W kategorii wiekowej 16 - 18 lat:

• pierwsze miejsce zdobyła Julia Jaworska
  • trzecie miejsce - Weronika Wiśniewska

Ponadto Wiktoria Rzążewska, Nikola Żak, Agata Hawrył Lena Piróg zdobyły udział w wystawie.

Wszyscy laureaci są uczestnikami zajęć w Pracowni malarstwa i rysunku pod kierunkiem p. Iwonny Jedlińskiej.

Gratulujemy!

rekrutacja20 21 banner 720x250