Sukces naszej uczestniczki w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Magiczne Okienko" - "Zwierzęta całego świata" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie!

Uczestniczka zajęć w Pracowni malarstwa i grafiki MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Magdaleny Ciężak - Dominika ZDAŃKOWSKA zajęła II miejsce w kategorii wiekowej 13 - 16 lat.

Oto linoryt "Ćma" jej autorstwa:

dominika zdankowska cma 1200

Gratulujemy!

Uroczysty wernisaż wystawy i wręczenie nagród odbędzie się 13.12.2018r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Wyniki konkursu