b_0_165_16777215_00_images_2018-2019_181117-arabeska-mielec_181117-arabeska-mielec-intro-2.jpg

Kolejny raz nasze tancerki z grup "Arabeska" i Teatr Tańca "Arabeska" otrzymały kwalifikacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Współczesnego w Mielcu - i odniosły SUKCES!

17 listopada 2018r. odbył się XII Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego w Mielcu.

Kolejny raz nasze  tancerki z grup "Arabeska" i Teatr Tańca "Arabeska" otrzymały kwalifikacje do tego festiwalu i razem z tancerzami z Warszawy, Krakowa, Krosna, Bielska-Białej, Tarnowskich Gór i Biłgoraja wystąpiły na mieleckiej scenie, pracowały na warsztatach tanecznych i obejrzały spektakl "Dobre wychowanie" w wykonaniu krakowskiej Grupy Wokół Centrum.

Cieszy nas ogromnie fakt, że spośród tak wielu fantastycznych prezentacji konkursowych jury festiwalu w składzie: Agata Moląg, Paweł Żołądek, Michał Ratajski, przyznało

I MIEJSCE naszemu duetowi - Julia Dąbrowska, Karolina Gustaw za choreografię "Fix me".

Gratulujemy!