Prawie dokładnie rok temu również pisaliśmy o sukcesie naszej uczestniczki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moje Miejsce Na Ziemi" na etapie wojewódzkim - "Moje Miasto Dawniej i Dziś - kontrasty". W tym roku nagród jest jeszcze więcej!

W konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie z Zespołu Szkół nr 12 wzięli udział młodzi artyści ze szkół podstawowych i domów kultury z Lublina i miast województwa lubelskiego: Biłgoraja, Łęcznej, Wysokiego, Niedrzwicy Dużej.

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" również zaznaczył swoją obecność w Konkursie. Uczestniczki zajęć w Pracowni malarstwa i grafiki Magdaleny Ciężak zdobyły:

• I miejsce (kategoria wiekowa klasy I-III) - IGA BURY, 8 lat,
  • I miejsce (kategoria wiekowa klasy I-III) - OLIWIA BARTNIK, 9 lat,
  • II miejsce (kategoria wiekowa klasy IV – VII) - NATALIA KUSIAK, 12 lat.

Gratulujemy!

Wyniki

Uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie się 9 czerwca 2018r. (sobota) podczas festynu szkolnego w ZS nr 12 w Lublinie, ul. Sławinkowska 50.