Uczestnicy zajęć w Pracowni grafiki i rysunku MDK "Pod Akacją" pod kierunkiem Katarzyny Niedźwiadek w minionych miesiącach zdobyli szereg nagród w kilku konkursach plastycznych miejskich i ogólnopolskich.

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kwiat dziełem doskonałym - kwiaty pod ochroną"

(23 marca 2018r.) organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach, Skorpion Polkowice i Polkowickie Stowarzyszenie Sportu i Aktywnej Rehabilitacji:

• Antonina Steinbrich - nagroda
  • Zofia Księżniak - wyróżnienie
  • Katarzyna Kudzio - kwalifikacja do wystawy

Podsumowanie konkursu: 21 maja 2018r., godz.16.00, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach.

Miejski Konkurs Plastyczny "Archipelag Wysp Przedziwnych"

organizowany przez DDK "Czuby Południowe" (23 kwietnia 2018r.):

3 nagrody:

• Malwina Stepaniuk,
  • Miłosz Bąk,
  • Antonina Steinbrich,

2 wyróżnienia:

• Zofia Księżniak
  • Łucja Kowalczyk.

Wernisaż wystawy i podsumowanie konkursu odbyło się 23 kwietnia przy ulicy Wyżynnej 16 w Lublinie.

Zdjęcia z podsumowania konkursu

Protokół

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Narysuj mi wolność"

organizowany przez Zespół Szkół Salezjańskich w Rumi we współpracy ze szwedzką szkołą partnerską Prolympia i Stowarzyszeniem Ludzi Aktywnych z siedzibą w Rumi. Konkursowi patronują Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, UNICEF, Radio Gdańsk oraz Burmistrz Miasta Rumia (27 kwietnia 2018r.):

• Jagoda Tchurzewska - I nagroda,
  • Anna Rozwadowska - II nagroda
  • Olga Smarzewska - wyróżnienie.

Gala rozdania nagród: 5 czerwca 2018r., Stacja Kultura w Rumi.

I Ogólnopolskie Biennale Grafiki Komputerowej i Miniatury Plastyczneji "W odcieniach bieli" - portrety zwierząt

organizowane przez MDK Wrocław:

• Anna Główka - 1 nagroda.

Wernisaż i uroczyste spotkanie laureatów połączone z wręczeniem nagród: 9 czerwca 2018r., godz. 12.00, Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, ul. Kołłątaja 20, Wrocław.

Protokół

Gratulujemy!